UWAGA PROWADZIMY TEZ HOTEL DLA PSÓW I KOTÓW WLASCICIELSKICH

Medor to malutkie kameralne schronisko w którym staramy się zapewnić wszystkim zwierzętom namiastkę domu  ,posiadamy , duże i przestronne boksy zaopatrzone w legowiska i fotele oraz  wybiegi na których  psy szaleją w grupach lub osobno od rana do wieczora.
Dlatego ,żeby podreperować nasz bardzo skromny  budżet postanowiliśmy zaproponować wszystkim posiadaczom psów i kotów ,  hotelowanie ich w naszej fundacji 
Wszystkim psom  zapewniamy  spacery i harce na wybiegach ,odpowiednie karmienie i podawanie przepisanych leków oraz  opiekę weterynaryjną.
Dla kotów posiadamy bezpieczne  i wygodne klatki , wyposażone w legowiska i akcesoria do zabawy.
Wymagamy aktualnych szczepień i zabezpieczenia przeciw kleszczom, mile widziane własne materace, kocyki i zabawki do których nasz zwierzak jest przyzwyczajony .
 Doba  hotelowa zaczyna się o godz 11 i kończy o 17.
Powierzając nam opiekę nad swoim  pupilem  , macie pewność ,że dobrze o niego zadbamy a każda złotówka zostanie przekazana na ratowanie i utrzymanie bezdomnego zwierzaka .
Wyjeżdżasz na wakacje i nie wiesz co zrobić ze swoim czworonożnym przyjacielem? Szukasz bezpiecznego miejsca, gdzie Twój pupil mógłby przebywać podczas Twojego wypadu na narty?
Schronisko prowadzi całoroczną usługę hotelową dla psów i kotów. Kojce, w których przebywają nasi goście, są odseparowane od pozostałej części schroniska. Sprawujemy całodobową opiekę nad przebywającymi u nas gościnnie czworonogami. W usłudze standardowej zapewniamy ciepłe posiłki, stały dostęp do wody, wygodny i przestronny kojec z wybiegiem oraz ogrzewane i zadaszone pomieszczenie. Na życzenie właścicieli czworonogów wprowadziliśmy również usługę ekstra, która wzbogacona została o spacery 3 x dziennie, podawanie leków, karmienie wg wskazań właściciela, etc.
Zostawiając zwierzaka pamiętaj o aktualnych szczepieniach przeciwko wściekliżnie oraz chorobom wirusowym. Dotyczy to zarówno psa jak i kota.
Usługa hotelowa jest płatna
 
 – 35  zł za dobę ( karma własna )  pobyt w boksie na zewnątrz buda ocieplona wyścielona slomą boks zadaszony.
-  45 zł za dobę ( karma własna) pobyt w boksach ogrzewanych w budynku.
 20 zł pobyt kota ( karma własna) oraz żwirek
UWAGA HOTELOWANIE KOTÓW WYŁACZNIE W KLATKACH 
    tel 506 761 221
foto: