Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: file_entity. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1128 of /var/www/clients/client393/web1440/web/includes/bootstrap.inc).

Koty do adopcji

Foto Opis
MAMBA
Mamba to 4 miesieczna czarna koteczka. Jej siostra znalazła domek , Kicia popada w depresje.
DOM BARDZO PILNY !!!!!!!!!!!!!
Warunkiem aopcji jest zgloszenie na sterylizacje.
KOTKA

Dzisiaj , wydarzyła się straszna historia , która mogła ta malutka koteczkę kosztować życie , około południa jakiś mężczyzna zapytał czy może oddać kota do schroniska , zgodnie z procedurą skierowaliśmy pana do zgierskiej Straży Miejskiej . Nie minęła nawet godzina gdy wolontariusze podczas spaceru usłyszeli miauczenie kota , gdy poszli za głosem okazało się ,że malutka koteczka siedzi wysoko na drzewie . Podejrzewamy ,że kolejny raz służby miejskie odmówiły zgierzaninowi pomocy , jesteśmy zdesperowani , to już 4 kot w tym miesiącu porzucony w naszym mieście .Kiedy skończ się gehenna bezdomnych kotów w Zgierzu , jak długo władze miasta będą udawać ,że w Zgierzu nie ma bezdomnych kotów ?

KOTKI OKOLICE TOMASZOWA
Porzucona 2 miesieczna kotka szuka domu
 Ujazd k/Tomaszowa Maz.
UWAGA KOTKA NIE PRZEBYWA WSCHRONISKU
Więcej informacji dot. warunków adopcji pod
nr. telefonu 602 268 801
KOCIĘTA W PUDELKU
Wczoraj rano na nieokamerowaną część schroniska podrzucono nam kartonowe pudełko , w którym znajdowały się dwa maluchy i dorosła zdziczała kotka.
kociaki szukają domów.
 

 

KOCIAKI OZORKÓW
Dwa porzucone kociaki szukają domów.
są zdrowe. maja ok 2-3 miesięcy.
UWAGA KOCIAKI NIE PRZEBYWAJĄ W SCHRONISKU.
tel 729 335 788
KOTECZKA

Do pilnej adopcji kotka znaleziona przez mieszkankę Zgierza na przystanku przy ul.Staffa , kotka szla za panią Magdaleną , przeraźliwie miaucząc i prosząc o pomoc .Pani Magda wzięła kotkę na ręce i poszła do najbliższego gabinetu wet. i wtedy okazało się ,że ma brzuchu ma świeżą ranę po kastracji ,dodatkowo była bardzo wychudzona. Pani Magdalena zawiadomiła Straż Miejską w nadziei ,że kotka zostanie zabrana z bardzo ruchliwej ulicy do schroniska .Usłyszała ,że ma kotkę zostawić , bo to zupełnie normalne ,że koty chodzą po ulicach . Panowie strażnicy i panie Prezydencie to nie jest normalne , udomowione koty nie chodzą po ulicach , a dzikie tym bardziej.

KOTECZKA
Młoda koteczka została wyrzucona z kociakami. Jest już wysterylizowana i czeka na kochający i odpowiedzialny dom.
UWAGA KOTKA NIE PRZEBYWA W SCHRONISKU
gm. Ujazd k Tomaszowa Maz. Tel  602 675 548

 

KOTKA
Młoda kotka, ok 2lata, wysterylizowana. Towarzyska, toleruje psy i koty. Szukamy dla niej domu z możliwością wychodzenia na dwór w związku z tym dom musi być w spokojnej, bezpiecznej dla kota okolicy
UWAGA KOTKA NIE PRZEBYWA W SCHRONISKU
. Kontakt: 692486565
BEN
Ben  ma ok 2 lat  to porzucony kocurek. Potrafi korzystać z kuwety. Wykastrowany i zdowy.
Lubi inne psy i koty.
UWAGA KOTKA NIE PRZEBYWA W SCHRONISKU
tel 729 335 788
FELIX
 Felicjan - kocurek miziasty, zakochany w człowiek  Feliks jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, potrzebuje towarzystwa aktywnego kota i zabawy. Przeżył wiele w krótkim czasie. Czeka na dojrzałego człowieka, który to zrozumie
UWAGA KOT NIE PRZEBYWA W SCHRONISKU
Kontakt: 883 965 955

Strony