Koty do adopcji

Foto Opis
KOCIAK CHŁOPIEC OZORKÓW GRZECZNOSCIOWO
Kocie dziecko, malutki chłopczyk, czarnulek rozpaczliwie szuka domu.
Jest młodziutki, bardzo stęskniony kontaktu z człowiekiem, słodki miziak. Tymczasowo przebywa w lecznicy Arka w Ozorkowie. Siedzi bidulek w klatce, a powinien ogrzewać czyjeś kolana...
UWAGA KOCIAK NIE PRZEBYWA W NASZYM SCHRONISKU
Chętni zaopiekować się maleństwem mogą dzwonić do lecznicy
pod numer 42-277-51-59
KOCUREK GRZECZNOŚCIOWO
Kastrat bez czipa , bardzo towarzyski i rozmowny przebywa w hotelu dla zwierząt jest oswojony ludzki obowiązuję umowa adopcyjna wizyta prze adopcyjna.
UWAGA KOTEK NIE PRZEBYWA W SCHRONISKU
tel 600422355
KOCIAKI 4 MALUCHY
Złotej druzyny siatkarskiej to raczej z nich nie będzie ale każde z nich to żywe sreberko . Cała 4  została wykarmiona butelką przez wolontariuszkę fundacji bo zostawiła je mama i pewnie coś złego jej sie stało . Nie trafiły do schroniska Jasionka ,tylko do izolatki w Medorze . Prosimy o odpowiedzialne domy.
Warunkiem adopcji jest zgłoszenie się na zabieg kastracji/sterylizacji.
są 3 kocurki i 1 kotka zapraszamy do adopcji.
czarno biala to kicia pozostali to chłopcy.
 
 
KOTKA SZYLKRETOWA
Odpchlona, odrobaczona po kuracji antybiotykowej odżyła na nowo. Dziś to mała i kochana rozrabiara. Wiek ok. 5-6 tygodni. Egzystuje w gm. Ujazd k Tomaszowa Maz w miejscowości Sangrodz.
UWAGA KOTKA NIE PRZEBYWA W SCHRONISKU
Tel 602 675 548
KOCIAKI BURASKI
Dwóch cudnych chłopaków- buraski, bardzo czekają na dom!!!
Chyba są zbyt zwykłe, w końcu bardzo dużo takich zwykłych burasków. Czy przez kolor sierści są tacy niewidoczni dla adoptujących?
Patrzcie tylko na te łapki wystawiane przez klatkę, one tak bardzo chcą do człowieka Chcą rąk, którego je będą głaskać, przytulać i miziać. Chłopaki bardzo długo czekają na swoje domki, czy naprawdę zasługują na dorastanie w małej klatce w schronisku?
Kotki są bardzo przyjacielskie, cały czas mruczą, pchają się na kolana. Idealnie korzystają z kuwety, chętnie jedzą i mokre i suche jedzonko. Idealnie byłoby jeśli znaleźliby dom razem, bo super się razem bawią, śpią i przytulają. Ale jeśli w domu będzie drugi młody kot/ pies chętny na zabawy z kotem to jak najbardziej weźmiemy pod uwagę taki dom
Są zdrowe, zaszczepione, zachipowane oraz posiadają książeczki zdrowia.
KOUREK BOGUŚ
Idzie zima a Boguś nadal domu ni ma. Ok. roczny, wykastrowany kocurek czeka na swój domek. Przebywa w d.t w Zgierzu
UWAGA KOT NIE PRZEBYWA W SCHRONISKU.
tel 604 706 627
KOTEK 5 MIES OZORKÓW
w okolicy przychodni weterynaryjnej Arka znaleziono ok. 5 miesięcznego,wykastrowanego czarnego kotka.Kociak zadbany,mega miziasty i przytulaśny,
Szuka kochającej rodziny.
UWAGA KOT NIE PRZEBYWA W  SCHRONISKU 
nr tel  729 335 788