Koty wolnożyjące?

Opisujemy wam niedzielę 2 lipca 2023 r., ale co poradzić, jak mamy takie dramaty i tyle bezdomności i chorób naraz, że jeszcze nie zwariowaliśmy, to istny cud. Cała rodzina przyjechała wczoraj, a nie było to łatwe, bo kotka przyniosła dzieci do drewutni, a one chowały się w sterty desek. Mama jest szara i zdrowa ale jest nosicielem wirusa i zaraziła dzieci, które są w tragicznym stanie i grozi im ślepota. Dzieci jest czworo i wszystkie są bardzo chore. Nie robimy to po to, żeby epatować dramatem, ale wyłącznie edukacyjnie. Kastrujcie i znakujcie, nie odwracajcie oczu na działkach, cmentarzach, w stodołach i piwnicach, dość cierpienia. Całe nieszczęście kotów polega na nazewnictwie, ponieważ w ustawie o ochronie zwierząt zostały zapisane jako wolno żyjące i tożsame ze zwierzętami nieudomowionymi. I dało to furtkę wielu gminom, do traktowania kotów jako wyłącznie dzikie jak sarny, lisy czy dziki. Jest to manipulacja, jakoby koty domowe były wolnymi, mającymi prawo do życia na wolności. A przecież w naturze nie występuje żaden kot a jedynie żbik i ryś. Tak naprawdę wszystkie bezdomne koty, były kiedyś domowe, ale zagubiły się i zdziczały i tak się dziwnie składa, że trafiając do nas mruczą i uwielbiają przytulanie. Takie szkodliwe i zmanipulowane myślenie, skazuje na śmierć lub nieodwracalne kalectwo właśnie takie koty. Na szczęście te maluchy już dostały pomoc i nie umrą w cierpieniach, a ich mama już więcej nie urodzi, niepotrzebnych kociąt. Złączmy siły i walczmy z gminami, przeciwko takiemu bestialstwu.

Numer kontaktowy: 506 761 221

Aktualizacja 7.07.2023:
Dzieciaczki - kociaczki przytyły, już 100 gram i leczenie przynosi efekty. Największa jest trzykolorowa dziewczynka, ale chłopaki, rudaski, ją gonią. Właściwie jedna osoba ciągle ratuje ich oczy, przemywa i zakrapla krople, maści i tak non stop, jeszcze zbiera się w nich ropa. Jeśli ktoś ma zbędny Corneregel, chętnie przygarniemy. Ponieważ znów mamy na pokładzie aż dziewięć maluchów, mokra karma znika jak stówki z portfela. Dzieciaki jedzą Gerbery z kurczaka, zmieszane z Animonda Kiten i Feringa kiten, fajnie, gdybyście nas nimi obdarowali. Strach pomyśleć, co by było, gdyby Medora nie było. Przebywają w schronisku w Zgierzu.

Aktualizacja 28.08.2023:
Nie dość, że piraciki  to jeszcze ryże, ale skoro zapanował taka ogólnopolska moda, na ten look, to tym bardziej musimy być trendy. Rude to chłopczyki, a trzy kolorowa dziewczynka, wszystkie kociaki czekają na nowe domy.

SZCZĘŚLIWIE ADOPTOWANE!