Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: file_entity. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /var/www/clients/client393/web1440/web/includes/bootstrap.inc).

Przychodnia

Dzięki ogromnej determinacji i wsparciu was wszystkich mamy własną  przychodnię weterynaryjną  pachnie świeżą farbą i lśnią nowe meble, wyposażenie jeszcze skromne, ale mamy już mikroskop labolatoryjny,  piezodont  do usuwania kamienia nazębnego i wagę.

Niebieski - to  gabinet pierwszego kontaktu tutaj leczymy, szczepimy i przygotowujemy do zabiegów.

Różowy - to gabinet operacyjny tutaj pani doktor przeprowadza mniej i bardziej skomplikowane zabiegi.

Jest jeszcze szpital w którym przebywają zwierzaki powracające do zdrowia, znajduje się w nim 11 klatek z podgrzewana podłogą. Miło nam gdy widzimy wielkie zdziwienie ogladających nasza przychodnię. A... jeszcze niedawno była to kociarnia. Marzeniem naszym jest miec wlasne USG i labolatorium, nie ma dnia w którym przyjeżdża zdrowy pies i wystarczy go tylko odrobaczyc i zaszczepić. Jeszcze się tułamy po zaprzyjażnionych lecznicach z tymi najbardziej poszkodowanymi, lecz mamy nadzieję że wkrótce będziemy już doposażeni, a wtedy ratowanie nawet najtrudniejszych przypadków będzie mozliwe w medorze. Wiemy że naszych wieloletnich przyjaciół zawsze możemy  liczyć.