HOTEL

Medor to malutkie kameralne schronisko, w którym staramy się zapewnić wszystkim zwierzętom namiastkę domu, posiadamy duże i przestronne boksy zaopatrzone w legowiska i fotele oraz wybiegi, na których psy szaleją w grupach lub osobno od rana do wieczora. W celu podreperowania naszego bardzo skromnego budżet postanowiliśmy zaproponować wszystkim posiadaczom psów i kotów, hotelowanie ich pupili w naszej fundacji. Wszystkim psom zapewniamy spacery i harce na wybiegach, odpowiednie karmienie i podawanie przepisanych leków oraz opiekę weterynaryjną.

Dla kotów posiadamy bezpieczne i wygodne klatki, wyposażone w legowiska i akcesoria do zabawy. Wymagamy aktualnych szczepień i zabezpieczenia przeciw kleszczom, mile widziane własne materace, kocyki i zabawki, do których zwierzak jest przyzwyczajony.

Doba hotelowa zaczyna się o godz. 11.00 i kończy o 17.00.

Powierzając nam opiekę nad swoim pupilem, macie pewność, że dobrze o niego zadbamy, a każda złotówka zostanie przekazana na ratowanie i utrzymanie bezdomnego zwierzaka.

Wyjeżdżasz na wakacje i nie wiesz co zrobić ze swoim czworonożnym przyjacielem? Szukasz bezpiecznego miejsca, gdzie Twój pupil mógłby przebywać podczas Twojego wypadu na  narty? Schronisko prowadzi całoroczną usługę hotelową dla psów i kotów. Kojce, w których przebywają nasi goście, są odseparowane od pozostałej części schroniska. Sprawujemy całodobową opiekę nad przebywającymi u nas gościnnie czworonogami. W usłudze standardowej zapewniamy ciepłe posiłki, stały dostęp do wody, wygodny i przestronny kojec z wybiegiem oraz ogrzewane i zadaszone pomieszczenie. Na życzenie właścicieli czworonogów wprowadziliśmy również usługę ekstra, która wzbogacona została o spacery 3 x dziennie, podawanie leków, karmienie wg wskazań właściciela, etc.

Zostawiając zwierzaka pamiętaj o aktualnych szczepieniach przeciwko wściekliźnie oraz chorobom wirusowym. Szczepienie dotyczące kaszlu kenylowego

Zabezpieczenie przeciw pchłom i kleszczom Dotyczy to zarówno psa jak i kota.

Usługa hotelowa jest płatna

- 40 zł za dobę (karma własna) pobyt w boksie na zewnątrz buda ocieplona wyścielona słomą, boks zadaszony. - 50 zł za dobę (karma własna) pobyt w boksach ogrzewanych w budynku (dostępne tylko zimą). - 25 zł pobyt kota (karma własna) oraz żwirek UWAGA HOTELOWANIE KOTÓW WYŁACZNIE W KLATKACH  Tel.: 506 761 221