ADOPCJA WIRTUALNA

Adopcja wirtualna to forma adopcji na odległość konkretnego zwierzaka ze wskazaniem, że przekazana darowizna ma iść na jego utrzymanie i leczenie. Każde zwierzę, zarówno pies jak i kot, może mieć kilku wirtualnych opiekunów. Każdy opiekun dopisywany jest pod ogłoszeniem danego zwierzaka (chyba, że wyrazi inną wolę). Adopcja wirtualna to nasza propozycja dla osób prywatnych, instytucji i firm. Można mu również przysłać smakołyki, karmę, spanie itp. Każdego zwierzaka można również odwiedzić osobiście i wyprowadzić na spacer.

JAK ZAADOPTOWAĆ WIRTUALNIE PUPILA

  1. Wybierz konkretnego zwierzaka - psa lub kota
  2. Napisz e-mail:  schronisko.medor@op.pl lub zadzwoń  tel.: 506 761 221 i powiedz  na jaki okres deklarujesz się zaadoptować zwierzę i jakie jest jego imię. Podaj również swój e-mail do kontaktu. Jeśli z jakiegoś powodu rezygnujesz z adopcji wirtualnej koniecznie nas o tym powiadom.
  3. Koszt adopcji wirtualnej to 50 zł miesięcznie. 
  4. Prosimy o dokonanie wpłaty na konto: Fundacja „MEDOR” ul. Urocza 9, 95-100 Zgierz, numer konta: 91105014611000002289529931 z dopiskiem: Adopcja Wirtualna - Imię zwierzaka.

Zapraszamy gorąco wszystkich miłośników zwierząt!  Liczymy, że Wirtualni Opiekunowie zaangażują się także w poszukiwanie domu dla swojego podopiecznego poprzez zamieszczanie jego zdjęć na stronach internetowych oraz w innych możliwych formach. Takie działania zwiększą szanse zwierzaka na prawdziwą adopcję!  
Opiekunowie zwierząt otrzymają status Wirtualnego Opiekuna, widoczny dla wszystkich (chyba, że wyraźnie nie będą sobie tego życzyli). Obok zdjęcia adoptowanego psa lub kota zamieścimy informacje o Wirtualnym Opiekunie.  Adopcji mogą dokonywać nie tylko osoby prywatne, ale także firmy. Może to być dobra forma reklamy, na której skorzysta zarówno firma, jak i zwierzę.

Adopcja wirtualna to darowizna, można ją również odliczyć od podatku, lecz nie może przekraczać 6% całkowitego dochodu.