MARS POLSKA

Głównym celem Marsa jest tworzenie lepszego świata dla zwierząt, nie tylko poprzez dostarczanie kompletnego i zbilansowanego pokarmu, ale także dzięki edukacji na temat odpowiedzialnej opieki nad psami i kotami. Portal Pies.pl , którym merytorycznie opiekuje się Mars oraz strony poszczególnych marek, to bogate źródła  praktycznych i wartościowych informacji dla opiekunów psów i kotów. Znajdują się tam liczne artykuły oraz wypowiedzi ekspertów i lekarzy weterynarii z zakresu m.in. żywienia, zdrowia i zachowania pupili. 

Mars dokłada wszelkich starań, aby zbudować taki świat dla zwierząt, w którym będą one zdrowe, szczęśliwe i otoczone opieką. Dlatego od lat wspiera schroniska, przytuliska, fundacje oraz wiele innych instytucji, które walczą o godny byt zwierząt, przekazując najbardziej potrzebującym pełnoporcjową karmę. Jednocześnie pragniemy, aby coraz więcej osób miało dostęp do informacji na temat odpowiedzialnej opieki, którą wspiera Mars. 

Z pomocą Mars dotarł również do naszego schroniska dostarczając karmę dla psów i kotów, będących pod Naszą  opieką. Dziękujemy za stałą pomoc.

https://www.pedigree.pl/

https://www.whiskas.pl/

https://www.perfect-fit.pl/

https://www.pies.pl/

https://www.sheba.pl/

Zachęcamy do wspierania tej Marki i kupowania.