ADOPCJA

 
   

Warunkiem adopcji jest OSOBISTA WIZYTA W NASZYM SCHRONISKU.

Nasi podopieczni nie są jedynie „numerami ewidencyjnymi” w schronisku, staramy się by miały u nas namiastkę domu. Zwierzęta mają stały kontakt z człowiekiem, są wyprowadzane na spacery, socjalizowane. Osoby chcące adoptować zapraszamy do osobistego kontaktu ze zwierzakiem, poznania jego charakteru, wyprowadzenia na spacer. Nasze schronisko jest otwarte dla wszystkich od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00-17.00, w sobotę, niedzielę i święta 10.00-15.00.

Zachęcamy do zapoznania się z warunkami adopcji oraz do wypełnienia ankiety adopcyjnej.

Stosujemy najwyższej jakości szczepionki, odrobaczanie. Wykonujemy wszelkie zabiegi pielęgnacyjne. Każde ze zwierząt jest sterylizowane/kastrowane oraz czipowane i rejestrowane w międzynarodowej bazie Safe Animal.

OPŁATA ADOPCYJNA

Adopcja każdego ze zwierząt wiąże się z poniesieniem kosztów związanych ze szczepieniani (Nobivac KC, Nobivac DHP, Nobivac DHPPI, Rabisin, szczenięta: Nobivac KC, Nobivac Pupy, Nobivac DHP, Nobivac DHPPI, Rabisin, koty: Tricat dwukrotnie), wielokrotnym odrobaczeniem (Galces, Amiprazol, Dolpac), zabezpieczeniem zwierzęcia przeciw pchłom i innym insektom, zaczipowaniem, kastracją lub sterylizacją.Nasze schronisko utrzymuje się głównie z datków i darowizn od osób prywatnych i firm. To dzięki Państwa wsparciu nasi podopieczni mają zapewniony dach nad głową, wyżywienie, opiekę weterynaryjną.

Opłata adopcyjna to tylko część z kosztów, które nasze schronisko ponosi, to bezzwrotna darowizna, przekazywana na cele statutowe oraz na  leczenie psich rezydentów,  dzięki niej możemy pomóc następnym podopiecznym. W przypadku oddania psa lub kota darowizna nie jest zwracana. Jesteśmy wdzięczni za każdą wpłatę.

Opłata adopcyjna: Pies - 150 zł /Suczka - 150  zł ( psy obecnie posiadają termoczipy,- pomiar temperatury ) Pies/Suczka w typie rasy - od 250  zł Psi senior - symbolicznie Kot/Kotka - 150  zł  (koty  obecnie posiadają termoczipy,- pomiar temperatury)  
ANKIETA ADOPCYJNA PSA (do pobrania w pliku pdf) ANKIETA ADOPCYJNA KOTA (do pobrania w pliku pdf) UMOWA ADOPCYJNA (do pobrania w pliku pdf) RODO (do pobrania w pliku pdf)