NIE UŻYWAMY KOŁDER, PODUSZEK, POSZEWEK ANI RĘCZNIKÓW GĄBEK

UWAGA: WAŻNA INFORMACJA 
________
Zwracamy się z apelem i ogromną prośbą żeby NIE zostawiać pod schroniskiem ani nie przywozić takich rzeczy osobiście
 KOŁDER, PODUSZEK, POSZEWEK ANI RĘCZNIKÓW
GĄBEK
MATERACY
W schronisku Używamy tylko słomy
Prosimy – NIE zostawiajcie pod furtką gąbek, kołder, poduszek, materacy, odzieży. NIE korzystamy i NIE używamy takich materiałów.
GĄBKA będzie w pięć minut pogryziona, rozgryziona na milion kawałków. Kołdry i poduszki byłyby w sekundę rozprute. A co gdyby pies połknął wsad z takiej kołdry, poduszki, gdyby zjadł kawałek gąbki? Właśnie.
Wszyscy wiemy jak duże są koszty wywozu śmieci, a my generujemy tony śmieci i odpadów. Więc zostawienie pod schroniskiem rzeczy, których nie używamy dokłada nam kosztów, a nie jest pomocą. Dziękujemy za wyrozumiałość.
Materiałów tekstylnych (koce, poszwy) NIE wkłada się do bud, bo te materiały chłoną wodę i wilgoć. Psiaki są mądre i na mokrym nie leżą ,Słoma jest bardziej ekologiczna .
Posłania dla psów i dla kotow jesli są w dobrym stanie przyjmujemy
Przyjmujemy natomiast Karme Gastro intenstinal Brakuje nam też tabletek do zmywarki Fairy Przykładowy link
https://e-aston.pl/product-pol-101904-Fairy-Kapsulki-Do-Zmywarki-Platinum-All-in-1-Lemon-100szt.html?country=1143020003&utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIwsCH0J6PhQMVrEKRBR0d9wzREAQYAiABEgKvEfD_BwE&fbclid=IwAR0EfJ_t5X5PJYgx-eEwsgXwiGo8YcicIYacpD0FXY61QhhIyx502QOJPVo